menu>
namioty halowe - slajd 1 namioty halowe - slajd 2 namioty halowe - slajd 3 namioty halowe - slajd 4

Namioty halowe, magazynowe i magazyny

Namioty halowe

Namioty halowe, to przede wszystkim prostota konstrukcji, funkcjonalność oraz alternatywa cenowa dla obiektów stalowych czy betonowych. Konstrukcję w przypadki namiotów halowych stanowi stelaż składający się z ram aluminiowych połączonych płatwami oraz stężeniami linowymi, poszyty materiałem plandekowym czyli poliestrową siatką powleczoną z obu stron materiałem PCV o gramaturze od 640 do 680 g/m2. Rozwiązanie to idealnie nadaje się na obiekty tymczasowe, dlatego namioty halowe doskonale sprawdzają się jako hale imprezowe i wsparcie cateringu.

Na wykorzystaniu jako obiekty tymczasowe zastosowanie hal namiotowych i magazynów namiotowych się jednak nie kończy. Znakomicie sprawdzają się one bowiem również w konstrukcjach przeznaczonych do stałego użytkowania. Magazyny namiotowe i hale namiotowe służą między innymi jako obiekty produkcyjne czy myjnie samochodowe.

Namioty magazynowe

Szeroka gama kolorystyczna tkanin PCV wykorzystywanych do realizacji namiotów magazynowych oraz możliwość wykonania na nich zadruku cyfrowego pozwala każdemu dobrać odpowiednią dla siebie aranżację kolorystyczną obiektu. W ten sposób nawet magazyny namiotowe (namioty magazynowe) i inne namioty halowe mogą ukazać się w zupełnie innym świetle.

Bezpieczeństwo eksploatacyjne w przypadku obiektów takich jak namioty magazynowe i hale namiotowe gwarantowane jest poprzez przestrzeganie norm branżowych tj. normy PN-EN 13782 Obiekty tymczasowe: Namioty oraz norm PN-77/B-02011 Obciążenie wiatrem i PN-80/B-02010 Obciążenie śniegiem., a przede wszystkim przez nasze wieloletnie doświadczenie w branży, jak również indywidualne podchodzenie do potrzeb i oczekiwań klientów poprzez modyfikację standardowych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy, obejmującą hale namiotwe przeznaczone do różnych zastosowań.

Nasza oferta

Hale namiotowe

Bardzo szybkie i łatwe w montażu lekkie magazyny namiotowe to doskonałe rozwiązanie w przypadku wszelkiego rodzaju obiektów tymczasowych, jednak bez zarzutu sprawują się również namioty halowe i namioty magazynowe wznoszone na stałe. Nic zatem dziwnego, że konstruowane przez naszą firmę hale namiotowe są w dzisiejszych czasach wręcz niezastąpione w przypadku imprez na świeżym powietrzu, realizowania cateringu czy też okazjonalnych jarmarków.

więcej »

Namioty

Funkcjonalne namioty halowe to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli wykorzystać w pełni ciepłe miesiące, nie bojąc się kapryśnej pogody. W naszej ofercie znajdą Państwo jednak również inne rozwiązania, w tym przede wszystkim zadaszenia ogrodowe i inne zadaszenia namiotowe, skutecznie chroniące przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

więcej »

Zadaszenia tarasów i scen

Stałym punktem naszej bogatej oferty jest usługa wykonywania uzupełniających konstrukcji takich jak cenione przez naszych klientów zadaszenia tarasów i dostosowane do wymagań zleceniodawcy zadaszenia scen. W każdym przypadku realizujemy zlecenia wg szczegółowych wytycznych dostarczanych przez klientów.

więcej »

Wynajem hal namiotowych

Prowadzimy również wynajem hal namiotowych na potrzeby firm, jak również indywidualnych klientów, którzy także mogą liczyć na bardzo korzystne warunki realizacji usługi. W razie potrzeby wynajem namiotów może być połączony z wypożyczeniem ich wyposażenia w postaci krzeseł, stołów, lad informacyjnych czy też profesjonalnego oświetlenia.

więcej »