menu>
namioty halowe - slajd 1 namioty halowe - slajd 2 namioty halowe - slajd 3 namioty halowe - slajd 4

Wynajem namiotów, wynajem hal namiotowych

Wypożyczalnia jest częścią firmy specjalizującej się w produkcji tego typu obiektów, a jej utworzenie jest wynikiem rosnącego zapotrzebowania ze strony rynku na tego typu usługi. Wynajem hal namiotowych jest dziś bowiem często wybierany przez klientów indywidualnych i różne firmy.

Oferowane przez nas w ramach wynajmu namiotów produkty nadają się idealnie na wszelakiego rodzaju imprezy plenerowe, spotkania integracyjne, bankiety okolicznościowe, spotkania rodzinne i nie tylko. Są bowiem często oprawą licznych imprez cyklicznych typu: Dni Miasta, Dożynki i Imprez Targowych itp. Mogą być również z powodzeniem stosowane jako magazyny, hale/warsztaty produkcyjne, punkty handlowe, punkty gastronomiczne czy myjnie samochodowe. W takich wypadkach wynajem namiotów jest bowiem również doskonałym rozwiązaniem.

Aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, prowadzimy wynajem namiotów oraz wynajem hal namiotowych wraz z ich wyposażeniem, tj. krzesłami, stołami, ladami informacyjnymi, systemami prezentacji informacji, podłogami, oświetleniem, instalacjami wentylacyjnymi i grzewczymi oraz artykułami AGD.

Sprawdź: Namioty magazynowe - bogata oferta namiotów magazynowych oraz halowych.

Nasza oferta

Hale namiotowe

Bardzo szybkie i łatwe w montażu lekkie magazyny namiotowe to doskonałe rozwiązanie w przypadku wszelkiego rodzaju obiektów tymczasowych, jednak bez zarzutu sprawują się również namioty halowe i namioty magazynowe wznoszone na stałe. Nic zatem dziwnego, że konstruowane przez naszą firmę hale namiotowe są w dzisiejszych czasach wręcz niezastąpione w przypadku imprez na świeżym powietrzu, realizowania cateringu czy też okazjonalnych jarmarków.

więcej »

Namioty

Funkcjonalne namioty halowe to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli wykorzystać w pełni ciepłe miesiące, nie bojąc się kapryśnej pogody. W naszej ofercie znajdą Państwo jednak również inne rozwiązania, w tym przede wszystkim zadaszenia ogrodowe i inne zadaszenia namiotowe, skutecznie chroniące przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

więcej »

Zadaszenia tarasów i scen

Stałym punktem naszej bogatej oferty jest usługa wykonywania uzupełniających konstrukcji takich jak cenione przez naszych klientów zadaszenia tarasów i dostosowane do wymagań zleceniodawcy zadaszenia scen. W każdym przypadku realizujemy zlecenia wg szczegółowych wytycznych dostarczanych przez klientów.

więcej »

Wynajem hal namiotowych

Prowadzimy również wynajem hal namiotowych na potrzeby firm, jak również indywidualnych klientów, którzy także mogą liczyć na bardzo korzystne warunki realizacji usługi. W razie potrzeby wynajem namiotów może być połączony z wypożyczeniem ich wyposażenia w postaci krzeseł, stołów, lad informacyjnych czy też profesjonalnego oświetlenia.

więcej »