menu>
namioty halowe - slajd 1 namioty halowe - slajd 2 namioty halowe - slajd 3 namioty halowe - slajd 4

Nasze hale i namioty

Firmę TENT PROJECT tworzą ludzie, którzy w branży konstrukcji aluminiowo stalowych pracują już od lat. Doświadczenie i umiejętności które zdobywaliśmy przez ten okres pozwalają nam na zadowolenie klientów, których wymagania przerastają ofertę większości firm.

Bazujemy na materiałach wiodących firm z branży które w połączeniu z posiadanym przez firmę profesjonalnym zapleczem technicznym (maszyny i urządzenia) gwarantuję wysoką jakość i trwałości naszych realizacji.

Zapraszamy do współpracy z naszym przedsiębiorstwem,które da państwu zadowolenie z miejsc dla państwa ważnych, dających przyjemności, dochód czy po prostu samozadowolenie.

Kupując w naszej firmie wspieracie Państwo Polską gospodarkę, pieniądze wydane u nas nie lądują w kieszeni Norwegów, Niemców, Szwedów..... tylko u trzech młodych Polaków! !!!!

Nasza oferta

Hale namiotowe

Bardzo szybkie i łatwe w montażu lekkie magazyny namiotowe to doskonałe rozwiązanie w przypadku wszelkiego rodzaju obiektów tymczasowych, jednak bez zarzutu sprawują się również namioty halowe i namioty magazynowe wznoszone na stałe. Nic zatem dziwnego, że konstruowane przez naszą firmę hale namiotowe są w dzisiejszych czasach wręcz niezastąpione w przypadku imprez na świeżym powietrzu, realizowania cateringu czy też okazjonalnych jarmarków.

więcej »

Namioty

Funkcjonalne namioty halowe to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli wykorzystać w pełni ciepłe miesiące, nie bojąc się kapryśnej pogody. W naszej ofercie znajdą Państwo jednak również inne rozwiązania, w tym przede wszystkim zadaszenia ogrodowe i inne zadaszenia namiotowe, skutecznie chroniące przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

więcej »

Zadaszenia tarasów i scen

Stałym punktem naszej bogatej oferty jest usługa wykonywania uzupełniających konstrukcji takich jak cenione przez naszych klientów zadaszenia tarasów i dostosowane do wymagań zleceniodawcy zadaszenia scen. W każdym przypadku realizujemy zlecenia wg szczegółowych wytycznych dostarczanych przez klientów.

więcej »

Wynajem hal namiotowych

Prowadzimy również wynajem hal namiotowych na potrzeby firm, jak również indywidualnych klientów, którzy także mogą liczyć na bardzo korzystne warunki realizacji usługi. W razie potrzeby wynajem namiotów może być połączony z wypożyczeniem ich wyposażenia w postaci krzeseł, stołów, lad informacyjnych czy też profesjonalnego oświetlenia.

więcej »