menu>
namioty halowe - slajd 1 namioty halowe - slajd 2 namioty halowe - slajd 3 namioty halowe - slajd 4

Namioty ogrodowe, zadaszenia namiotowe

Namioty ogrodowe to najmniejsze oferowane przez nas obiekty jednak maja one wiele zastosowań oraz możliwości adaptacji. Funkcjonalność, a przede wszystkim relatywna lekkość konstrukcji pozwala szybko i sprawnie zmontować i zdemontować namiot w każdych warunkach terenowych i pogodowych. Na potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy również zadaszenia ogrodowe, które potrafimy dostosować do niemal każdych warunków.

Nasze namioty ogrodowe i zadaszenia namiotowe to konstrukcje złożone z profili aluminiowych połączonych ocynkowanymi stalowymi łącznikami, pokryte poszyciem wykonanym z materiału PCV (stabilizowanego wewnętrznie siatką poliestrową) wytrzymałego, odpornego i stabilnego na warunki atmosferyczne w zakresie od -30 do +70 C, niezależnie od opadów atmosferycznych typu deszcz oraz śnieg. Wszystkie namioty ogrodowe, zadaszenia namiotowe bez trudu wytrzymują również znaczne obciążenia od działania wiatru.

Dodatkową cechą charakteryzującą nasze namioty magazynowe, zadaszenia ogrodowe jest możliwość druku cyfrowego na powierzchni materiału PCV. Dzięki temu żadnego problemu nie sprawi umieszczenie reklamy Państwa firmy itp. Zapraszamy do zapoznania się o szczegółową ofertą naszej firmy.

Nasza oferta

Hale namiotowe

Bardzo szybkie i łatwe w montażu lekkie magazyny namiotowe to doskonałe rozwiązanie w przypadku wszelkiego rodzaju obiektów tymczasowych, jednak bez zarzutu sprawują się również namioty halowe i namioty magazynowe wznoszone na stałe. Nic zatem dziwnego, że konstruowane przez naszą firmę hale namiotowe są w dzisiejszych czasach wręcz niezastąpione w przypadku imprez na świeżym powietrzu, realizowania cateringu czy też okazjonalnych jarmarków.

więcej »

Namioty

Funkcjonalne namioty halowe to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli wykorzystać w pełni ciepłe miesiące, nie bojąc się kapryśnej pogody. W naszej ofercie znajdą Państwo jednak również inne rozwiązania, w tym przede wszystkim zadaszenia ogrodowe i inne zadaszenia namiotowe, skutecznie chroniące przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

więcej »

Zadaszenia tarasów i scen

Stałym punktem naszej bogatej oferty jest usługa wykonywania uzupełniających konstrukcji takich jak cenione przez naszych klientów zadaszenia tarasów i dostosowane do wymagań zleceniodawcy zadaszenia scen. W każdym przypadku realizujemy zlecenia wg szczegółowych wytycznych dostarczanych przez klientów.

więcej »

Wynajem hal namiotowych

Prowadzimy również wynajem hal namiotowych na potrzeby firm, jak również indywidualnych klientów, którzy także mogą liczyć na bardzo korzystne warunki realizacji usługi. W razie potrzeby wynajem namiotów może być połączony z wypożyczeniem ich wyposażenia w postaci krzeseł, stołów, lad informacyjnych czy też profesjonalnego oświetlenia.

więcej »