menu>
namioty halowe - slajd 1 namioty halowe - slajd 2 namioty halowe - slajd 3 namioty halowe - slajd 4

Zadaszenia scen i plandeki samochodowe

Doświadczenia zawodowe które posiadamy pozwalają nam na oferować państwu również produkcję oraz naprawy:

  • plandek samochodowych,,
  • okryć przemysłowych i rolniczych,
  • kurtyn, osłon i wiatrochronów,
  • ogrodzeń i przykryć kortów oraz basenów,
  • stoisk promocyjnych i targowych,
  • wiat i wszelkiego rodzaju zadaszeń,
  • wszelkiego rodzaju prac ślusarskich i spawalniczych.

Dokonujemy również wszelakiego rodzaju napraw, remontów, modernizacji i rozbudowy istniejących namiotów halowych i hal namiotowych, a zwłaszcza dostarczamy części zamienne do spotykanych na rynku krajowym rozwiązań w tym zakresie.

Działamy szybko i skutecznie

Jako firma z bogatym zapleczem technicznym różnego typu kurtyny, osłony, okrycia, plandeki samochodowe i zadaszenia scen wykonujemy w bardzo krótkim czasie, przy czym produkt końcowy odznacza się wysoką jakością wykonania i dużą trwałością. Zawsze przedstawiamy możliwe rozwiązania i w porozumieniu z klientem dokonujemy najlepszego wyboru, by każda wykonana przez nas plandeka samochodowa czy zadaszenie stoiska funkcjonowały bez zarzutu. Z powodzeniem przywracamy do życia również zniszczone plandeki samochodowe oraz inne elementy osłonowe wykonane z PCV.

Z powodzeniem uczestniczyliśmy już w wielu poważnych przedsięwzięciach, realizując między innymi zadaszenia scen. Projektowane i wykonywane przez nas konstrukcje wsporcze pod zadaszenia scen charakteryzują się dużą stabilnością, dzięki czemu sprawdzają się nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Stale doskonalimy nasze rozwiązania, aby móc zawsze sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów, także jeśli chodzi o modernizację i naprawę zadaszeń scen i przekryć wykorzystywanych w sporcie, rekreacji i przemyśle.

Dokonujemy również wszelakiego rodzaju napraw, remontów, modernizacji i rozbudowy innych istniejących namiotów i hal namiotowych, a zwłaszcza dostarczamy części zamienne do spotykanych na rynku krajowym rozwiązań w tym zakresie.

Nasza oferta

Hale namiotowe

Bardzo szybkie i łatwe w montażu lekkie magazyny namiotowe to doskonałe rozwiązanie w przypadku wszelkiego rodzaju obiektów tymczasowych, jednak bez zarzutu sprawują się również namioty halowe i namioty magazynowe wznoszone na stałe. Nic zatem dziwnego, że konstruowane przez naszą firmę hale namiotowe są w dzisiejszych czasach wręcz niezastąpione w przypadku imprez na świeżym powietrzu, realizowania cateringu czy też okazjonalnych jarmarków.

więcej »

Namioty

Funkcjonalne namioty halowe to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli wykorzystać w pełni ciepłe miesiące, nie bojąc się kapryśnej pogody. W naszej ofercie znajdą Państwo jednak również inne rozwiązania, w tym przede wszystkim zadaszenia ogrodowe i inne zadaszenia namiotowe, skutecznie chroniące przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

więcej »

Zadaszenia tarasów i scen

Stałym punktem naszej bogatej oferty jest usługa wykonywania uzupełniających konstrukcji takich jak cenione przez naszych klientów zadaszenia tarasów i dostosowane do wymagań zleceniodawcy zadaszenia scen. W każdym przypadku realizujemy zlecenia wg szczegółowych wytycznych dostarczanych przez klientów.

więcej »

Wynajem hal namiotowych

Prowadzimy również wynajem hal namiotowych na potrzeby firm, jak również indywidualnych klientów, którzy także mogą liczyć na bardzo korzystne warunki realizacji usługi. W razie potrzeby wynajem namiotów może być połączony z wypożyczeniem ich wyposażenia w postaci krzeseł, stołów, lad informacyjnych czy też profesjonalnego oświetlenia.

więcej »