menu>
namioty halowe - slajd 1 namioty halowe - slajd 2 namioty halowe - slajd 3 namioty halowe - slajd 4

Hale namiotowe jednospadowe.

Często zdarza się że nie mamy na tyle miejsca aby postawić hale namiotową o dachu dwuspadowym lub szkoda nam zmarnować przestrzeń pomiędzy budynkami gdyż powinno się zostawić przestrzeń dla opadów atmosferycznych szczególnie dla śniegu albo po prostu uniemożliwia nam zastosowanie dwuspadowej konstrukcji aspekt architektoniczny, technologiczny etc. W tym momencie stosujemy halę namiotową jednospadową która rozwiązuje nam wszystkie te problemy. Konstrukcje te "przyklejone" do istniejącego budynku wykonane w technologi hali namiotowej stają się całością i powiększają przestrzeń budynku do którego je dołączamy.

Poniżej kilka zdjęć przykładowych realizacji.

Nasza oferta

Hale namiotowe

Bardzo szybkie i łatwe w montażu lekkie magazyny namiotowe to doskonałe rozwiązanie w przypadku wszelkiego rodzaju obiektów tymczasowych, jednak bez zarzutu sprawują się również namioty halowe i namioty magazynowe wznoszone na stałe. Nic zatem dziwnego, że konstruowane przez naszą firmę hale namiotowe są w dzisiejszych czasach wręcz niezastąpione w przypadku imprez na świeżym powietrzu, realizowania cateringu czy też okazjonalnych jarmarków.

więcej »

Namioty

Funkcjonalne namioty halowe to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli wykorzystać w pełni ciepłe miesiące, nie bojąc się kapryśnej pogody. W naszej ofercie znajdą Państwo jednak również inne rozwiązania, w tym przede wszystkim zadaszenia ogrodowe i inne zadaszenia namiotowe, skutecznie chroniące przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

więcej »

Zadaszenia tarasów i scen

Stałym punktem naszej bogatej oferty jest usługa wykonywania uzupełniających konstrukcji takich jak cenione przez naszych klientów zadaszenia tarasów i dostosowane do wymagań zleceniodawcy zadaszenia scen. W każdym przypadku realizujemy zlecenia wg szczegółowych wytycznych dostarczanych przez klientów.

więcej »

Wynajem hal namiotowych

Prowadzimy również wynajem hal namiotowych na potrzeby firm, jak również indywidualnych klientów, którzy także mogą liczyć na bardzo korzystne warunki realizacji usługi. W razie potrzeby wynajem namiotów może być połączony z wypożyczeniem ich wyposażenia w postaci krzeseł, stołów, lad informacyjnych czy też profesjonalnego oświetlenia.

więcej »