menu>
namioty halowe - slajd 1 namioty halowe - slajd 2 namioty halowe - slajd 3 namioty halowe - slajd 4

Hale namiotowe izolowane

Większość obiektów które nazywamy halami namiotowymi kojarzą się nam z tanimi szybko stawianymi obiektami które rozwiązują nasze problemy logistyczne, magazynowe imprezowe itd. Wraz za tym skojarzeniem idzie w parze wyobrażenie ze hala namiotowa to liche, cienkie ścianki czy to z plandeki czy też z blachy które nie tworzą żadnej izolacji cieplnej. Mamy w swojej ofercie hale namiotowe które całkowicie zmienią państwa dotychczasowe skojarzenia, są to hale namiotowe izolowane. Elewacja boczna wykonana jest w tych halach z płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym lub styropianowym o dowolnej grubości, natomiast dach to podwójna tkanina plandekowa z materiałem izolacyjnym zapobiegającym stratą ciepła z wnętrza hali namiotowej. Idealne tanie rozwiązanie dla osób firm potrzebujących "ciepłe" magazyny, hale produkcyjne itd.

Nasza oferta

Hale namiotowe

Bardzo szybkie i łatwe w montażu lekkie magazyny namiotowe to doskonałe rozwiązanie w przypadku wszelkiego rodzaju obiektów tymczasowych, jednak bez zarzutu sprawują się również namioty halowe i namioty magazynowe wznoszone na stałe. Nic zatem dziwnego, że konstruowane przez naszą firmę hale namiotowe są w dzisiejszych czasach wręcz niezastąpione w przypadku imprez na świeżym powietrzu, realizowania cateringu czy też okazjonalnych jarmarków.

więcej »

Namioty

Funkcjonalne namioty halowe to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli wykorzystać w pełni ciepłe miesiące, nie bojąc się kapryśnej pogody. W naszej ofercie znajdą Państwo jednak również inne rozwiązania, w tym przede wszystkim zadaszenia ogrodowe i inne zadaszenia namiotowe, skutecznie chroniące przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

więcej »

Zadaszenia tarasów i scen

Stałym punktem naszej bogatej oferty jest usługa wykonywania uzupełniających konstrukcji takich jak cenione przez naszych klientów zadaszenia tarasów i dostosowane do wymagań zleceniodawcy zadaszenia scen. W każdym przypadku realizujemy zlecenia wg szczegółowych wytycznych dostarczanych przez klientów.

więcej »

Wynajem hal namiotowych

Prowadzimy również wynajem hal namiotowych na potrzeby firm, jak również indywidualnych klientów, którzy także mogą liczyć na bardzo korzystne warunki realizacji usługi. W razie potrzeby wynajem namiotów może być połączony z wypożyczeniem ich wyposażenia w postaci krzeseł, stołów, lad informacyjnych czy też profesjonalnego oświetlenia.

więcej »